Júnové novinky

Júnové novinky

Komárovinky a iné novinky

 

Leto sa blíži a preto sme aj my naberali sily a energiu na dovolenke. Výsledkom je kopec noviniek, ktoré sme si pre vás pripravili. Snáď sa niekto dočíta až na koniec tohto newslettra. Odmenou mu bude možnosť vyhrať sadu olejčekov  :)
 

Nové fľaštičky

Počúvali sme spätnú väzbu a veľmi opatrne vybrali dodávateľa sklenených fľaštičiek a kvapátok. Stala sa ním dlhoročná nemecká sklárska firma, ktorá dodáva svoje produkty najmä pre farmaceutický priemysel. Skúšky dopadli skvele, dokonca aj Neem prešiel kvapátkom bez problémov. V prípade menej hustých olejov si len treba dať pri aplikácii menší pozor, aby olejčeky nekvapkali príliš rýchlo.

Ako bonus sme ešte vylepšili etikety, ktoré už bez problémov vydržia aj pri poliatí olejčekom. Stačí etiketu zmyť vodou a je opať ako nová.

Nový dizajn stránky

Každú vašu radu sa snažíme implementovať aj do praxe a výnimkou nie je ani naša webstránka. Dostala úplne nový dizajn, ktorý lepšie pokryje potreby kategorizácie jednotlivých olejčekov. Či už cez viacúrovňové hlavné menu alebo cez takzvané kolekcie priamo na stránke. Ako vždy, budeme radi za spätnú väzbu.

Hodnotenia na stránke

V rámci vylepšenia stránky sme zaktívnili aj hodnotenia jednotlivých produktov. Budeme radi, ak nám prispejete a napíšete svoj názor. Pomôže to najmä novým návštevníkom, ktorí ešte s nami nemajú osobnú skúsenosť.

Súťaž o sadu repelentných olejčekov v hodnote 75 EUR

Ak chcete vyhrať a popri tom nám trošku pomôcť so šírením našej stránky, budeme radi ak sa zapojíte do súťaže a sharujete náš súťažný post na facebooku Inevita.sk

Nová dodávka olejčekov

Posledné čerstvo importované olejčeky potešia aj toho najnáročnejšieho fanúšika. Okrem doplnenia zásob Agarwoodu, Santalového dreva, Citrónu a Slamienky sme pre vás priniesli bohatý mix rôznych druhov olejčekov. Nechýbajú v ňom nádherne kvetinové vône, olejčeky proti komárom a kliešťom, ktoré dopĺňajú Frangipani a Ružu, terapeutické oleje na rôzne príležitosti, korenisté olejčeky, ako aj nové nosné oleje.

Čerešničkou na torte sú olejčeky vo forme Absolute, teda získané extrakciou CO2. Tieto oleje obsahujú plné spektrum zložiek, nielen tých, ktoré prejdú parnou destiláciou. Topkou tejto dodávky je určite Jasmín absolute. Je síce drahší, ale keďže ide o koncentrovanú formu, tak vydrží dlhšie. A tá vôňa vás doslovia prenesie do Ázie... Pozor, máme ho len obmedzené množstvo. Zatiaľ :)

Veľmi príjemne prekvapili Osmanthus, ako aj Champaka, Gardenia, či Chmeľ. Je vidieť, že nie náhodou bývajú súčasťou exkluzívnych parfémov.

Absolutes
Champaka, Gardenia, Osmanthus, Jasmín, Vetiver, Cist Ladanový

Kvetinové
Ružové drevo, Champaka, Gardenia, Chmeľ obyčajný, Osmanthus, Jasmín, Siamske drevo

Repelentné
Pačuli, Bergamot, Škorica Pravá, Muškát, Klinčekovec voňavý, Citrónová tráva, Rose Geranium, Citronella, Fenikel, Muškátový orech, Eukalyptus

Terapeutické
Rakytník, Palina pravá, Motar prímorský, Valeriána lekárska, Vetiver, Amyris, Šalvia lekárska, Cist Ladanový, Yzop lekársky, Oregáno

Korenisté
Zázvor, Šafrán, Kurkuma

Nosné
Brusnica, Olej z hroznových jadierok, Mandľový olej

Zanechať komentár

Prosíme o zhovievavosť, keďže komentáre sú odsúhlasované pred publikovaním

Menovky