newsletter -

Letné novinky z Inevita.sk

Leto nám pomaly vrcholí a teploty sa každým dňom postupne dostávajú do prijateľných hodnôt. To býva čas, kedy si zvykneme čoraz viac spríjemňovať chvíle obľúbenými vôňami. Nieže by sme ich v lete nepoužívali, ale predsa len najpríjemnejšie v horúcom počasí sú citrusy a svieže vône, ideálne s repelentným účinkom proti komárom a kliešťom. S postupným ochladzovaním si začneme znovu miešať aj teplejšie, ťažšie olejčeky, ktorých blahodárne účinky nás pripravia na chladnejšie počasie.

Posledné mesiace boli pre všetkých náročné, dúfame však, že nás kríza všetkých posilnila a dala nám šancu prehodnotiť naše životné priority.

U nás sme tiež nezaháľali a s potešením musíme konštatovať, že sme fungovali nepretržite počas celého tohto náročného obdobia a pomáhali našim zákazníkom objavovať stále nové vône. Leto nebolo výnimkou a preto sme si pre vás pripravili pár noviniek, ktoré nájdete v tejto letnej edícii newslettra.

 

 

Novinky v našej ponuke

Je pre nás potešením vám opäť priniesť veľmi vzácny a málo dostupný esenciálny olej. Ak milujete omamnú chuť čokolády, tento olejček vám je súdený. Je najmä vhodný do parfumov a kozmetických produktov. Neodporúčame ho difúzovať, keď tak privoniavať k jeho čistej sladkej vôni priamo z fľaštičky. Napriek tomu, že to bude neskutočne lákavé ho ochutnať, určite to nerobte, keďže ide o veľmi silný olejček. Garantujeme, že pár nádychov bude úplne stačiť a sladkého budete mať na celý večer až až. Nájdete ho tu: https://inevita.sk/collections/novinky/products/kakao-theobroma-cacao

 

 

Tipy a triky

Nakoľko je vzdelávanie veľmi dôležité, rozhodli sme sa vám pravidelne prinášať tipy a triky na prácu s esenciálnymi olejmi. Preto začíname v auguste s kurzom z Tisserandového inštitútu, v ktorom nás za dva mesiace preškolia na miešanie esenciálnych olejov. Samozrejme pri minimálnom riziku a maximálnych benefitoch. Sledujte náš facebook a instagram pre konkrétne tipy a triky.

Pripravujeme na jeseň

Nakoľko je naša ponuka olejov už dosť široká (okolo 100 druhov olejov), na jeseň vám prinesieme možnosť si objednať veľkú "degustačnú" sadu vzoriek našich olejčekov. Tak si budete môcť v malom vyskúšať všetky naše olejčeky. Samozrejme pripravíme aj darčekové balenia, či už zbierku luxusných vzoriek alebo aj tematicky zamerané menšie sady vzoriek. Všetko v krásnom drevenom balení. Či už pre vaše potešenie alebo potešenie vašich blízkych.

Sem s tipmi! Ak máte tip na zloženie sady vzoriek, dajte nám vedieť na info@inevita.sk. Budeme sa tešiť!

 

Nepremeškajte naše aktuálne akcie

Pripravili sme pre vás lákavú ponuku našich najobľúbenejších olejčekov, ktoré si teraz môžete zakúpiť vo výhodnej cene. V tomto prípade sa nejedná a dopredaj, ale o olejčeky s dlhou dobou spotreby. Ktoré to sú?

Slamienka
Frangipani
Jasmín Absolute


Zanechať komentár

Prosíme o zhovievavosť, keďže komentáre sú odsúhlasované pred publikovaním

Menovky