Veľká Vianočná súťaž - ukončená

Veľká Vianočná súťaž - ukončená

Výherca sa našiel!

Srdečne gratulujeme pani Lucii S. z Bratislavy, ktorá sa stala výherkyňou v našej Vianočnej súťaži o sadu 80 vzoriek esenciálnych olejov. Dúfame, že ju výhra poteší a vychutná si každý z olejčekov.

Pre veľký záujem sme sa rozhodli ešte rozšíriť okruh výhercov o ďalších štyroch, ktorý získavajú naše krásne kvetinové vôňe:

Ružu bulharskú získavajú pani Lucka H. a pani Iveta M. z Fiľakova

Frangipani získavajú pani Monika D. z Bansko-bystrického kraja a pani Simona K. 

Ďakujeme všetkým za podporu a už sa tešíme na vyhlásenie našej ďalšej súťaže. Sledujte náš web, newsletter, facebook a instagram. 

 

Nasledovná súťaž bola ukončená:

Začínajúc nedeľou 27.9.2020 si začínate zbierať body do zlosovania o našu extra Vianočnú výhru, ktorá poteší každého milovníka esenciálnych olejov.

Čo môžem vyhrať?
Výhrou je jedna úžasná sada vzoriek 80 olejčekov v hodnote 350 EUR!

Ako sa môžem do súťaže zapojiť?
Na zvýšenie šance na výhru je nápomocné nazbierať čo najviac bodov niektorou z týchto možností, poprípade ich kombináciou počas obdobia od 27.9.2020 do 24.12.2020 23:59

  • za každých 10 EUR nákupu získate 10 bodov. Napríklad za nákup v hodnote 50 EUR získate 5 x 10 = 50 bodov. V prípade viacerých nákupov sa vám body sčítavajú
  • za prihlásenie do nášho newslettra získate 5 bodov
  • za každé napísanie hodnotenia na naše olejčeky, ktoré ste si v minulosti zakúpili dostanete 10 bodov
  • ak nám do poznámky pri nákupe napíšete meno vašeho známeho, ktorý u nás do Vianoc nakúpi, získate za každého odporučeného známeho 20 bodov.

Každý bod bude pri losovaní znamenať jeden hlas. Čiže viac bodov sa rovná viac hlasov pri žrebovaní a tým aj vyššiu šanca na výhru.

Kedy prebehne zlosovanie?
Vylosovanie štastného výhercu prebehne 26.12.2020 a budeme ho/ju informovať na jeho/jej emailovej adrese, ako aj na našom webe. 


Zanechať komentár

Prosíme o zhovievavosť, keďže komentáre sú odsúhlasované pred publikovaním

Menovky