Prečítajte si náš príbeh

Od inšpirácie k realizácii

Náš príbeh začal pri návšteve hlavného mesta Indie, Delhi. Všadeprítomná ajurvéda nás inšpirovala natoľko, že sme sa zamerali na v Európe ešte stále nie veľmi rozšírené esenciálne oleje. Tie bolo v Delhi doslova cítiť na každom kroku a boli dostať takmer v každom obchode s koreninami. Samozrejme, že kvalita týchto olejov bola rôzna a cena nie vždy kopírovala kvalitu.

Na druhú návštevu sme sa už poriadne pripravili. V predstihu sme pooslovovali najzaujímavejších výrobcov esenciálnych olejov a dohodli si stretnutia, aby sme sa na vlastné oči presvedčili o kvalite jednotlivých výrobcov. Domov sme si potom doniesli vzorky esenciálnych olejov od jednotlivých výrobcov, aby sme vybrali najkvalitnejšieho z nich, ktorý nerobí kompromisy v kvalite a čerstvosti olejov.

Veríme, že sa nám práve takého výrobcu podarilo nájsť a po vzájomnej dohode o spolupráci sme rozbehli prípravy na spustenie predaja na Slovensku. Rozhodli sme sa Vám priniesť to najlepšie zo sveta esenciálnych olejov.

V prvom kroku sme vybrali oleje, ktoré majú nepopierateľné liečebné účinky ako napríklad kadidlo, myrhu, kašmírsku levanduľu. Výber sme rozšírili o veľmi vzácne oleje ako napríklad bulharská ruža, ktorá je považovaná za tú najkvalitnejšiu na svete a jej vôňa si podmaní každého. Naše portfólio olejčekov skladom sa už rozrástlo na viac ako 80 druhov, so skvostami ako napríklad Agarwood, Santalové drevo, Champaka, Jasmín, Gardenia, Osmanthus a pod.

 Naším cieľom je priniesť našim zákazníkom tie najčistejšie a najkvalitnejšie esenciálne oleje za ceny, aby ste si ich mohli dopriať hoci aj každý deň. Esenciálne oleje sú dušou rastlín. Už dávno sú známe ich terapeutické účinky a to najmä z dôvodu, že obsahujú vysoké množstvo aktívnych látok. A to je dôvod prečo by nemali chýbať ani u Vás doma.

 

Váš tím IneVita.sk!